Proboszcz:

ks. kanonik Janusz Eugeniusz Kowalski

Dziekan Dekanatu Rybnieńskiego

ur. 07.12.1971 r. w Golubiu - Dobrzyniu

wyświęcony na prezbitera 15.06.1996 r

Wikariusz:

ks. Michał Łukasz Wyrębski

ur. 10.05.1991 r. w Chełmnie

wyświęcony na prezbitera 16.06.2018 r.