Ogłoszenia parafialne na XXIX niedzielę zwykłą ( 17 października 2021 r. )

Niedziela, 17 Październik 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIX niedzielę zwykłą ( 17 października 2021 r. )

1. Bóg zapłąć za ofiary dziś złożone z przeznaczeniem na pokrycie kosztów związanych z instalacją mat grzewczych.

2. Trwa miesiąc październik, czas wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci – w dni powszednie ( od poniedziałku do piątku) o godz. 16:00. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych – w dni powszednie i sobotę o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 15:30. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa we wspólnym odmawianiu różańca.

3. Biblioteka parafialna czynna w środę od godz. 17:30 do godz. 18:00.

4. Przypominamy, że w każdy czwartek – od godz. 17:00 do godz. 18:00 odbywa się w naszym kościele godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. Zapraszamy.

5. Prosimy, aby do końca tego roku sprawdzić dane zawarte w cmentarniku. Jeśli ktoś zauważy jakiekolwiek uchybienia, to prosimy o kontakt w biurze parafialnym.

6. Młodzież począwszy od klasy siódmej szkoły podstawowej wzwyż, która pragnie pogłębić swoją wiarę   zapraszamy na spotkanie  - w piątek 22 października o godz. 19:00 w organistówce. Zapraszamy.

7.  Zapraszamy dorosłych na spotkanie grupy biblijnej  – w  czwartek 21 października o godz. 19:00 w organistówce. Zapraszamy.

8. w piątek 22 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Podczas Mszy sw. o godz. 7:00 i 18:00 oddamy część relikwiom św. Jana Pawła II. Zapraszamy.

9. W biurze parafialnym można zamawiać wypominiki jednorazowe i roczne oraz zamawiać intencje na Mszę św. zbiorową. Ofiary za wypominki roczne i jednorazowe składane w dowolnej wysokości przeznaczone bedą na prace związane z wymianą dachu na plebanii Wypominiki jednorazowe będą odmawiane  wraz z różańcem za zmarłych o godz. 17:30 w  Dniu Zadusznym   a od 3 listopada  w kolejne dni oktawy Dnia Zadusznego o godz. 16:30. Wypominki roczne będą odmawiane przed Mszą św. o godz. 11:00 w kazdą niedzielę roku.. Msza św. zbiorowa za zmarłych zostanie odprawiona w niedzielę 7 listopada o godz. 11:00. Zapraszam

10. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, o dokonywaniu dezynfekcji rąk po wejściu do kościoła ( środki do dezynfekcji znajdują się przy kracie i na stolikach w tylnej części kościoła)

11. Na stoliku pod chórem można nabyć najnowszy numer „Niedzieli” w cenie 6 zł.

12. Dyrektor Ośrodka Zdrowia w Rybnie informuje i zaprasza do skorzystania z zaszczepienia przeciwko covid-19.

13. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach od 27 czerwca do 5 lipca 2022 r.. W planie m. in. zwiedzanie Wenecji, Padwy, Loreto, Monoppello, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Rzymu, Watykanu, Orvieto, Asyżu. Koszt pielgrzymki – 2990 zł + 135 EURO. Zapisy wraz z przedpłatą w wysokości 700 zł proszę kierować do biura parafialnego do dnia 31grudnia. Program podany jest w gablocie ogłoszeń. Zapraszamy.

14. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stefanii Gajek z ul. Zajeziornej. . Dobry Jezu…